První záznam z listopadového koncertu.

Nové logo

V průběhu roku 2017 jsme se rozhodli pro změnu vzhledu kapely. Společně s tím přišel i čas na změnu oficiálního loga. U bílých košil jsme zůstali poté, co jsme hledali strojení na svatbu. Stay Garage Rock!

Something is coming

Začali jsme pracovat na novém albu.

Gimme Shelter jako svatební kapela

Byť to nikdy nebylo naším cílem, byli jsme v minulosti několikrát osloveni si zahrát jako svatební kapela. V rámci této příležitosti jsme oprášili staré rock'n'rollové písně na kterých jsme začínali. Go Johnny Go!

Glad To See You!

Během roku 2017 jsme začali nahrávat písně na nové album. Na jaře roku 2018 pak toto album pojmenované "Glad To See You!" začalo být dostupné na Spotify, Apple Music a dalších streamovacích službách.

Fuzzy Xmas v Modré Vopici 2014

Letos jsou to 4 roky od památného koncertu v pražském klubu Modrá Vopice. Každá kapela měla 30 minut a z toho pouhých 10 minut na výměnu aparátů a nazvučení! Zajímavostí je také to, že po zhlédnutí záznamu jsme se shodli na tom, že zpívat by měl pouze Jakub, a také bychom se měli naučit názvy vlastních písní. Celý záznam zde a zdravíme Oldu!

Our First EP!

Na Bandzone účtu můžete poslouchat naše vůbec první nahrávky, které jsme si nahráli sami krátce po založení kapely. Kvalita je odpovídající, nadruhou stranu Rock'n'roll Night a I See the Problem hrajeme dodnes.

Nálepky skladem!